specjalista ds. płac, zalesie małe

lokalizacja
zalesie małe, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna stonawska+48 725233089
numer referencyjny
/38/11/2020/MS - 66452

opis stanowiska

Masz doświadczenie płacowe i szukasz nowych możliwości?

Aplikuj już dziś i daj sobie szanse na rozwój!

oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą Bolsius,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia motywacyjna,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pracę od poniedziałku do piątku.

zadania

  • naliczenie wynagrodzeń zgodnie z przepisami oraz przygotowywanie danych płacowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz kadrowo-płacowych,
  • współpraca z Działem Księgowości w zakresie księgowania wynagrodzeń i przelewów,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i dokumentów rozliczeniowych (PIT, ZUS, PFRON, GUS, PPK)
  • administracja danych pracowników w ZUS (program Płatnik)
  • prowadzenie dokumentacji związanej z potrąceniami ustawowymi w tym zajęciami komorniczymi,
  • przygotowywanie umów o pracę oraz wsparcie pracy obszaru administracji-personalnej.

oczekujemy

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego na kierunku ZZL, Ekonomia, Administracja lub pokrewne,
  • znajomości programów kadrowo-płacowych (znajomość systemu TETA będzie dodatkowym atutem),
  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • terminowości, skrupulatności oraz umiejętności pracy w zespole pod presją czasu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.