specjalista ds. planowania produkcji z językiem niemieckim, siemianowice śląskie

kontakt w randstad
karolina niedźwiedzka - 605207108, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
obszar
produkcja
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/424/07/2018/KN - 52860

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej, międzynarodowej firmie, z długoletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej!

oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • możliwość rozwoju i nauki języka niemieckiego

zadania

  • planowanie produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy klientów
  • analiza zdolności produkcyjnych i optymalizacja obciążeń
  • monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych i utrzymywanie ich właściwego poziomu
  • monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych i utrzymywanie ich właściwego poziomu
  • nadzorowanie i zamawianie materiałów pomocniczych do produkcji
  • wystawianie i aktualizowanie zamówienia produkcyjnego w systemie informatycznym

oczekujemy

  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • mile widziana znajomość SAP