specjalista ds. planowania produkcji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

poliksena koldun+48 697101679
numer referencyjny
/655/03/2021/PK - 69110

opis stanowiska

Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze planowania produkcji, biegłość w języku angielskim i chciałbyś/chciałabyś zacząć pracę w globalnej i międzynarodowej firmie - to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w globalnej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy
  • pracę 100% zdalną
  • umowę o pracę tymczasową
  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną

zadania

  • zapewnienie dostępności wyrobów gotowych na rynkach europejskich przez przygotowywanie planów produkcyjnych długo i krótkoterminowych z wykorzystaniem dostępnych zdolności produkcyjnych
  • kontakt z klientami w międzynarodowym środowisku
  • odpowiedzialność za prawidłowe planowanie produkcji, analizę zapasów i efektywne wykorzystanie surowców i opakowań
  • optymalizacja procesu produkcyjnego
  • współpraca z klientami zewnętrznymi oraz różnymi działami wewnątrz organizacji
  • optymalizacja łańcucha dostaw i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w tym obszarze

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • płynnej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności analitycznego myślenia, dobrej komunikacji i umiejętności pracy w zespole
  • zaawansowanej znajomości Excela oraz znajomości systemu SAP (lub innego systemu)
  • doświadczenia w pracy w łańcuchu dostaw
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w Lean Manufacturing (Lean Supply Chain)