specjalista ds. planowania produkcji, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/433/09/2018/AK - 54053

opis stanowiska

Jeśli poszukujesz nowych możliwości rozwoju w obszarze planowania produkcji i chcesz być za swoją pracę należycie nagradzany, zainteresuje Cię nasza oferta:

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe +premie i dodatki
  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach
  • pakiet benefitów, m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

zadania

  • planowanie produkcji
  • tworzenie harmonogramów produkcji
  • współprace z planistą materiałowym- uzgadnianie dostępności komponentów
  • współpraca z działem produkcji- uzgadnianie wydajności linii produkcyjnej
  • bieżące raportowanie, sporządzanie niezbędnej dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (logistyka, inżynieria produkcji i pokrewne)
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • min. 3-letniego doświadczenia w obszarze planowania produkcji
  • doświadczenia w pracy z systemem ERP
  • dobrej znajomości programu MS Excel
  • zdolności analitycznych