specjalista ds. planowania produkcji, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/35/03/2020/MK - 63010

opis stanowiska

Nowoczesna firma z branży motoryzacyjnej poszukuje specjalistów!

Duże możliwości rozwoju czekają na Ciebie!

oferujemy

  • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • duży wpływ na efekty swojej pracy
  • oferujemy dostęp do benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

zadania

  • udział w planowaniu produkcji
  • analizowanie zamówień i zleceń produkcyjnych
  • przygotowywanie harmonogramów produkcji
  • zapewnienie pełnej realizacji zamówień klientów
  • odpowiedzialności za wszystkie dane w systemie ERP
  • tworzenie oraz monitorowanie systemów zarządzania Kanban
  • monitorowanie procesu zapasów
  • raportowanie zagrożeń związanych z aktualną produkcją
  • przeprowadzanie kontroli stanów magazynowych
  • współpraca w przeprowadzaniu inwentaryzacji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość systemu SAP (mile widziana)