specjalista ds. planowania produkcji, świebodzin

lokalizacja
świebodzin, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/412/06/2019/AK - 59398

opis stanowiska

Masz duże doświadczenie w obszarze planowania produkcji i szukasz zatrudnienia na bardzo samodzielnym stanowisku, z potencjałem na rozwój w ramach organizacji? Być może zainteresuje Cię nasza oferta.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej z tradycją na rynku lokalnym
  • elastyczne godziny pracy
  • szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji

zadania

  • krótkookresowe planowanie produkcji
  • codzienna weryfikacja zamówień oraz kontakt z klientem
  • analiza możliwości realizacji zleceń produkcyjnych
  • monitorowanie wykonania planu produkcyjnego
  • planowanie zapotrzebowania materiałowego
  • koordynacja i kontrola procesu pozyskiwania komponentów
  • kontakt z dostawcami
  • optymalizacja stanów magazynowych
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (z zakresu logistyki, zarządzania produkcją)
  • min. 2-letniego doświadczenia w obszarze planowania produkcji
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym
  • umiejętności prowadzenia negocjacji z dostawcami i klientami
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości systemu ERP/ MRP
  • znajomości pakietu MS Office
  • samodzielności, umiejętności rozwiązywania problemów