specjalista ds. planowania produkcji, zimna wódka

lokalizacja
zimna wódka, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/277/04/2021/MK - 69494

opis stanowiska

Nowa oferta pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej czeka na Ciebie!

Zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
  • realne możliwości zawodowe

zadania

  • planowania produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców i możliwości wykonawczych maszyn
  • przygotowywania harmonogramów produkcji
  • analizy zamówień i zleceń produkcyjnych
  • zapewnienia pełnej realizacji zamówień klientów
  • odpowiedzialności za wszystkie niezbędne dane w ERP oraz tworzenia wersji produkcyjnych
  • tworzenia i monitorowania systemów zarządzania Kanban
  • raportowania zagrożeń związanych z aktualną produkcją
  • przygotowania danych oraz raportów logistycznych
  • monitorowania poziomu zapasów
  • przeprowadzania kontroli stanu magazynowego
  • współpracy w przeprowadzaniu inwentaryzacji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel oraz systemów zintegrowanych MRP)
  • znajomości języka angielskiego
  • samodzielności w rozpoznawaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań
  • bardzo dobrej umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • bardzo dobrej umiejętności wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • znajomość systemu SAP mile widziana