specjalista ds. planowania [rekrutacja online], katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sonia adamik+48 609899399
numer referencyjny
/137/05/2020/SA - 63665

opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która posiada umiejętność posługiwania się programem Excel na poziomie zaawansowanym oraz potrafi płynnie porozumiewać się w j. angielskim. Jeśli do tego taka osoba miała już do czynienia w swoim doświadczeniu zawodowym z programem SAP, to zachęcamy do aplikowania, ponieważ jest to świetna kandydatura!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • elastyczność godzin pracy (możliwość rozpoczęcia od 8:00 do 10:00)
  • możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • szkolenia
  • pakiet benefitów, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną (Medicover)
  • realną możliwość przedłużenia umowy z pracodawcą

zadania

  • planowanie zleceń produkcyjnych
  • monitorowanie terminowości dostaw do klienta
  • zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta zagranicznego
  • analizowanie ryzyka, analiza wydajności produkcji
  • zarządzanie ryzykiem i kosztami wygasających produktów/materiałów
  • rozwiązywanie ewentualnych problemów

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy z trudnym klientem zagranicznym, w dużej firmie, najlepiej o profilu międzynarodowym
  • wykształcenia w dowolnym kierunku, min. licencjackiego
  • zaawansowanych umiejętności poruszania się funkcjami programu Excel
  • umiejętności komunikowania się w j. angielskim min. na poziomie B1
  • mile widziana będzie znajomość programu SAP