specjalista ds. planowania serwisu - rekrutacja zdalna, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/576/03/2021/WW - 69041

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży automatyzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko planisty serwisu.

Jeśli posiadasz pokrewne doświadczenie i chcesz rozwijać się w środowisku międzynarodowym, zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (np. 13-nastka, dofinansowanie do firmowej stołówki, ubezpieczenie dodatkowe)
  • pakiet szkoleń

zadania

  • planowanie zadań serwisowych dla całego zespołu serwisowego, z uwzględnieniem potrzeb klienta, pilności oraz czasu reakcji
  • prowadzenie przeglądu zgłoszeń serwisowych oraz ustalanie właściwych priorytetów
  • planowanie z wyprzedzeniem i monitorowanie umów serwisowych oraz akcji gwarancyjnych
  • wspieranie zespołu sprzedaży wewnętrznej infolinii (wyceny, pytania konserwacyjne, awarie)
  • dbanie o kompletność dokumentów w zleceniach serwisowych oraz poprawność bazy danych klientów

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • doświadczenia w pracy z planowaniem czasu pracy zespołu
  • skrupulatności oraz dużej rzetelności
  • odpowiedzialności za powierzone zadania
  • znajomości programów SAP oraz Salesforce mile widziane