specjalista ds. planowania transportu, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela bochenek+48 609533003
numer referencyjny
/178/03/2019/IB - 57208

opis stanowiska

Zostań członkiem zespołu specjalistów w branży FMCG, rozwijaj się w firmie będącej światowym liderem w dostarczaniu produktów codziennego użytku i przyczyń się do planowania artykułów najwyższej jakości!

Pracuj z nami i zostań specjalistą ds. planowania

Czekamy na Twoją aplikację :)

oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów Randstad Plus (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dostęp do platformy kafeteryjnej)
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • praca w nowoczesnym i komfortowym biurowcu w centrum Katowic
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • współpraca długoterminowa
  • umowa o pracę tymczasową (możliwość stałej współpracy, opłacone wszystkie składki)

zadania

  • planowanie danych dotyczących transportu
  • bieżąca obsługa klienta oraz odbieranie i przetwarzanie zleceń transportowych
  • koordynacja przepływu informacji między klientami w Centrum Operacyjnym i Dostawcami usług transportowych
  • zarządzanie wsparciem w dostarczaniu danych i analiz

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego (min. licencjat)
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności interpersonalnych
  • zdolności analitycznego myślenia
  • znajomości SAP i Excel