specjalista ds. planowania zakupów, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka skuczyńska+48 697200438
numer referencyjny
/45/03/2021/AS - 69626

opis stanowiska

Szukasz pracy w obszarze planowania i zakupów, logistyki? Zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie? Chcesz się rozwijać w tym kierunku? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • wsparcie doświadczonych specjalistów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

zadania

  • planowanie zakupów
  • składanie zamówień do fabryk na podstawie danych
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie zapotrzebowania na produkty w danej grupie asortymentowej
  • kontrola parametrów zapasów
  • analiza danych finansowych
  • przygotowywanie prognoz oraz wyjaśnianie odchyleń

oczekujemy

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • samodzielność w działaniu
  • proaktywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań