specjalista ds. planowania, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/489/09/2020/AC - 65757

opis stanowiska

Masz doświadczenie w obsłudze klienta, lub w planowaniu dostaw? Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie, a dodatkowo znasz język angielski?

Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dostęp do platformy kafeteryjnej)
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w nowoczesnym i komfortowym biurowcu w centrum Katowic
  • możliwość pracy zdalnej
  • umowę o pracę tymczasową z szansą długoterminowej współpracy

zadania

  • planowanie zleceń
  • praca w programie SAP
  • zajmowanie się problemami, występującymi w procesie zamówienia
  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy
  • zarządzanie wydajnością dostawców, poprzez analizowanie wskaźników dotyczących wydajności
  • prace projektowe i poprawa łańcucha dostaw
  • bieżąca analiza zapasów

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze klienta lub w planowaniu dostaw
  • biegłej znajomości j. angielskiego
  • wykształcenia wyższego
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office), w tym bardzo dobrej znajomości MS Excel (funkcje podstawowe i zaawansowane)
  • analitycznego podejścia i precyzji w realizacji obowiązków
  • znajomości programu SAP S1P/APO będzie dodatkowym atutem