specjalista ds. pomiarów, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/123/12/2018/MK - 55558

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej ?

Praca w środowisku produkcyjnym nie jest Ci obca?

Zapraszamy do aplikacji już dziś!

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z Klientem
  •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
  • realne możliwości rozwoju

zadania

  • pomiary części seryjnych, prototypowych, pierwszych egzemplarzy
  • programowanie zadań i wykonywania pomiarów (CMM Zeiss) z wykorzystaniem stołu obrotowego
  • programowanie maszyn CMM Gear Pro do kół zębatych
  • stosowanie norm metrologicznych oraz specyfikacji klienta (np. podczas obliczeń tolerancji)
  • opracowywanie dokumentacji metrologicznych w obrębie zakresu zadań oraz obszarów stycznych
  • kalibracja stałych sprawdzianów, regulatorów i części referencyjnych w systemach pomiaru współrzędnych z dokumentacją
  • kontrola programów pomiarowych pod kątem zgodności z normami i specyfikacją Klienta
  • zapewnianie zgodności stosowanej metody kontroli z rysunkami i regulacjami
  •  analizy statystycznej (np. qs Stat) i rejestrowania wyników pomiarów
  • współdziałanie w rozpatrywaniu reklamacji dostawców i Klientów w oparciu o technikę pomiarową
  • przeprowadzanie analiz systemu pomiarowego
  • nadzorowanie procesów związanych z analizą błędów
  • pielęgnacja i czyszczenia urządzeń pomiarowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego
  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości: m.in. PPAP, APQP, 8D, A3, Ishikawa
  • praktycznej znajomości wymagań systemów: ISO/TS 16949 oraz IATF 16949
  • wiedzy i praktycznej znajomości standardów audytów wewnętrznych (VDA 6.3)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel)
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • samodzielności w rozpoznawaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań
  • bardzo dobrej umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu programów w zakresie produkcji półosi (geometria bieżni)