specjalista ds. produktów uzdatniania wody, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 +48 605 131 666
numer referencyjny
/400/03/2021/AS - 68848

opis stanowiska

Dla naszego Klienta - lidera na rynku domowych zmiękczaczy wody- rozpoczęliśmy proces rekrutacyjny na stanowisko inżyniera ds. produktów uzdatniania wody.

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym koncernie o uznanej renomie w sektorze domowych systemów uzdatniania wody.
  • Systematyczne kształcenie i możliwości rozwoju zawodowego w Polsce i zagranicą,
  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Interesujące środowisko pracy w dynamicznym, międzynarodowym zespole w Poznaniu,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system wynagrodzeń,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefon służbowy, inne.
  • Pracę w nowoczesnej i wygodnej siedzibie firmy,
  • Firmowe grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Sportowy system benefitów dla pracowników,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz opiekę medyczną,

zadania

  • Profesjonalna obsługa zapytań kontrahentów produktów oraz technologii uzdatniania wody w ramach oferowanych produktów,
  • Gromadzenie, aktualizowanie i przechowywanie informacji na temat bieżącej palety produktów.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników firmy oraz kontrahentów w Polsce i zagranicą,
  • Prowadzenie doborów technicznych oferowanych produktów dla koordynatorów sprzedaży i kontrahentów w Polsce i zagranicą.
  • Opracowywanie i dostosowywanie instrukcji obsługi do aktualnego asortymentu produktów,
  • Przygotowywanie materiałów o produktach wspierających sprzedaż: prezentacje produktowe, produktowe filmy instruktarzowe, porównania produktowe, wpisy nt. produktów prezentowanych w Social-Media.
  • Udział w wewnętrznych projektach firmy oraz projektach organizowanych wspólnie z innymi oddziałami w Europe,
  • Nadzór nad pracą zagranicznych doradców technicznych.
  • Odpowiedzialność za transfer informacji produktowej do wewnętrznych systemów ERP i CRM,
  • Podstawowa analiza konkurencyjności produktowej oraz cenowej w celu rozwoju obecnego typoszeregu produktów,
  • Poszukiwanie dostawców dla nowych produktów spoza głównej gamy produktów,
  • Raportowanie zgodnie z wytycznymi przełożonego.

oczekujemy

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze pracy z produktami uzdatniania wody,
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe – inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze technologii uzdatniania wody,
  • Mile widziane doświadczenie obszarze zarządzania produktem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie: poziom B2-C1, mile widziana również znajomość innych języków,
  • Dobra organizacji czasu pracy,
  • Dokładność, sumienność i skrupulatność w realizowaniu zadań i projektów.
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów, skuteczność i zdolność do samodzielnej pracy,
  • Chęci do nauki prowadzenia szkoleń, prezentacji, doradztwa technicznego, także w języku angielskim,
  • Dobra komunikacja ze współpracownikami oraz nienaganne zdolności autoprezentacji
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B.