specjalista ds. projektowania układów automatyki, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/586/03/2019/EC - 57584

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w projektowaniu napędów i układów automatyki przemysłowej, a także w rysowaniu schematów w programie Eplan P8?

Dla naszego Klienta, jednego z największych międzynarodowych koncernów z branży energetycznej i elektrotechnicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: specjalista ds. projektowania układów automatyki. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś.

oferujemy

  • ciekawą pracę oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa no okres próbny, kolejna na czas nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków)
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy

zadania

  • projektowanie i przygotowywanie rysunków technicznych oraz dokumentacji elektrycznej systemów napędowych i układów automatyki
  • rysowanie schematów w programie Eplan P8
  • nadzór nad prowadzonymi projektami
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz z krajowymi i zagranicznymi klientami w zakresie realizowanych projektów
  • praca na miejscu w biurze i u Klientów (sporadyczne wyjazdy związane z uruchomieniami)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka
  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania Eplan P8
  • doświadczenia w projektowaniu napędów oraz układów automatyki
  • znajomość systemów CAD będzie dużym atutem
  • uprawnień SEP 1kV
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • podstawowej znajomości projektowej sterowników SIMATIC serii S7 lub SIMOTION
  • umiejętności współpracy w grupie
  • gotowości do podróży służbowych