specjalista ds. raportowania, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja barańska+48 693470346
numer referencyjny
/464/11/2018/PB - 55300

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której Twoja kreatywność, poczucie humoru oraz znajomość programu Excel i systemu informatycznego - CRM zostałyby dostatecznie docenione? Tak się składa, że poszukujemy właśnie takiej osoby jak Ty! Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty!

oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat (3-miesięczny okres próbny, a następnie umowę na czas nieokreślony),
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku ambitnych, nastawionych na sukces ludzi,
  • udział w szkoleniach rozwijających kompetencje,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój umiejętności poprzez udział w ciekawych i wymagających projektach,
  • praca dla międzynarodowej firmy w środowisku wielokulturowym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie do 6800 brutto,
  • atrakcyjna premia roczna,
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • świetnie zlokalizowane biuro w Warszawie (okolice Dworca. Zachodniego).

zadania

  • raportowanie wskaźników aktywności handlowej,
  • prognozowanie długoterminowych wyników rozwoju sprzedaży do nowych klientów,
  • rejestracja użytkowników oraz szkolenia początkowe i uzupełniające użytkowników,
  • komunikacja rejestracji warunków handlowych do BackOffice, Customer Service i Technical Service,
  • nadzorowanie procesu obiegu umów handlowych (centralny rejestr umów),
  • redagowanie, weryfikacja i aktualizacja wzorów umów handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa handlowego i podatkowego,
  • ewidencja i realizacja rozliczeń kontraktowych (obroty, inwestycje, premie, rabaty po czasie, bonusy, rezerwy finansowe),
  • monitorowanie procesu przedłużania i aktualizacji treści umów handlowych,
  • koordynacja warsztatów szkoleniowych dla zespołów handlowych wewnętrznych i zewnętrznych,
  • współpraca z marketingiem i koordynacja okresowych programów motywacyjnych w kampaniach sprzedażowych.

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • zaawansowanej znajomości programu Excel,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych.