specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena bagińska+48 32 661 42 19
numer referencyjny
/732/10/2018/MB - 54864

opis stanowiska

Jesienna pogoda pobudza Was do refleksji? Może czas najwyższy zastanowić się nad przebiegiem kariery i podjąć wyzwanie pracy w katowickim oddziale Randstad Professionals?

Jeżeli prowadzenie rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz pozyskiwanie klientów biznesowych brzmi dla Ciebie jak dobry plan na rozwój, koniecznie skontaktuj się z nami!

Szukamy dynamicznej osoby, która chciałaby dołączyć do katowickiego zespołu i razem z nami rozwijać biznes.

oferujemy

  • umowę o pracę stałą
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna i.in.)
  • dodatkowe ścieżki rozwoju jako m.ni. Key User, Trener Wewnętrzny, Audytor
  • możliwość uczestniczenia w dodatkowych inicjatywach, m.in. współtworzenie tematycznego bloga
  • bogaty pakiet szkoleń (wstępnych i rozwojowych)
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • jasno określone cele w ramach uporządkowanej struktury

zadania

  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż usług rekrutacyjnych
  • badanie potrzeb, doradztwo, budowanie relacji z potencjalnymi klientami
  • realizacja procesów rekrutacyjnych, związanych z jedną z wymienionych branż: produkcja, inżynieria, logistyka, sprzedaż i marketing, HR, finanse lub IT
  • samodzielna rekrutacja na stanowiska średniego i wyższego szczebla (end-to-end)
  • aktywne poszukiwanie kandydatów
  • współpraca z międzynarodowymi firmami
  • współpraca w zespole
  • analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów

oczekujemy

  • motywacji do rozwoju na stanowisku związanym z rekrutacją oraz pozyskiwaniem nowych klientów
  • doświadczenia w pracy jako konsultant w firmie doradztwa personalnego lub jako handlowiec usług HR - będzie dodatkowym atutem
  • min. komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • otwartości, humoru i samodzielności