specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena bagińska+48 32 661 42 19
numer referencyjny
/220/04/2019/AC - 57842

opis stanowiska

Masz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i chcesz nadać rozpędu swojej karierze zawodowej? Uwielbiasz kontakt z ludźmi, jesteś zaangażowany w swoją pracę, a do kandydatów zawsze podchodzisz indywidualnie?

Postaw na karierę w Randstad! Daj się nam poznać, a opowiemy Ci o naszych nowych ścieżkach karier dla konsultantów, benefitach i wartościach, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Nie zwlekaj i aplikuj na stanowisko samodzielnego konsultanta Randstad Professionals!

oferujemy

  • umowę o pracę stałą
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna i.in.)
  • ciekawe ścieżki rozwoju oraz możliwość pełnienia dodatkowych funkcji jako m.ni. Key User, Trener Wewnętrzny, Audytor
  • możliwość uczestniczenia w dodatkowych inicjatywach, m.in. współtworzenie tematycznego bloga
  • bogaty pakiet szkoleń (wstępnych i rozwojowych)
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • jasno określone cele w ramach uporządkowanej struktury

zadania

  • realizacja procesów rekrutacyjnych, związanych z jedną z wymienionych branż: produkcja, inżynieria, logistyka, sprzedaż i marketing, HR, finanse lub IT
  • samodzielna rekrutacja na stanowiska średniego i wyższego szczebla (end-to-end)
  • aktywne poszukiwanie kandydatów
  • współpraca z międzynarodowymi firmami
  • współpraca w zespole
  • analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów
  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż usług rekrutacyjnych
  • badanie potrzeb, doradztwo, budowanie relacji z potencjalnymi klientami

oczekujemy

  • motywacji do rozwoju na stanowisku związanym z rekrutacją oraz pozyskiwaniem nowych klientów
  • doświadczenia w pracy jako konsultant w firmie doradztwa personalnego lub jako handlowiec usług HR - będzie dodatkowym atutem
  • minimum komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • otwartości, humoru i samodzielności