specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kinga rogala-gutowska+48 501333027
numer referencyjny
/184/07/2020/KR - 64498

opis stanowiska

Jesteś osobą otwartą, zmotywowaną oraz pełną pozytywnej energii? Chcesz zwiększyć swoje doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów oraz poszukiwaniu Talentów? Pasjonujesz się rekrutacją? Dołącz do lubelskiego zespołu Randstad Professionals.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, dofinansowanie karty multisport, możłiwość dofinansowania do nauki języków obcych lub edukacji podyplomowej;
  • szerokie możliwości rozwoju w strukturach firmy;
  • narzędzia do pracy: laptop, telefon, system ATS, CRM
  • samodzielność, realny wpływ na biznes oraz udział w ciekawych projektach

zadania

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz z Kandydatami
  • prezentacja usług Randstad
  • budowanie wizerunku Randstad na lokalnym rynku

oczekujemy

  • min 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji
  • znajomości jęz.angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz umiejętności budowania relacji z Klientami oraz Kandydatami
  • chęci rozwoju w zakresie rekrutacji oraz sprzedaży usług rekrutacyjnych