specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży, szczecin

kontakt w randstad
paulina fabisz - 607305108, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
obszar
human resources / zasoby ludzkie
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/500/04/2018/PF - 51157

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której Twoja kreatywność, poczucie humoru oraz umiejętności zarządzania kilkoma zadaniami jednocześnie zostałyby docenione?

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku, oferującą szerokie perspektywy rozwoju kompetencji zawodowych
  • atrakcyjny system premiowania
  • pakiet przydatnych benefitów: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę
  • rozbudowany pakiet szkoleń pogłębiający Twoją wiedzę z obszaru HR

zadania

  • nawiązywanie relacji biznesowych oraz współpraca ze stałymi klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków handlowych
  • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla (rekrutacje stałe)
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu narzędzi rekrutacyjnych

oczekujemy

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B
  • doświadczenie w samodzielnym i kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • znajomość angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B