specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowych, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena bagińska+48 32 661 42 19
numer referencyjny
/222/05/2019/MB - 58419

opis stanowiska

Cenisz sobie pracę z ludźmi i jesteś dobrze zorganizowany? Interesuje Cię stanowisko oferujące zróżnicowany zakres zadań? Stawiałeś już pierwsze kroki w rekrutacji i chciałbyś dalej rozwijać swoje umiejętności w tej branży?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to możesz być kandydatem, którego szukamy!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szansę na rozwój Twoich kompetencji z zakresu analizy i komunikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • system benefitów (w tym samochód służbowy)
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i indywidualnych rozwiązań

zadania

  • rekrutacja i selekcja kandydatów na pracowników tymczasowych
  • pozyskanie i zatrudnienie pracowników tymczasowych w oparciu o zamówienia klientów
  • administracja
  • obsługa klienta
  • przygotowanie danych do rozliczeń

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów)
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiedzy na temat rekrutacji i selekcji pracowników
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużej samodzielności w wykonywaniu zadań
  • prawa jazdy kat. B