specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/71/11/2019/NP - 61339

opis stanowiska

Komunikujesz się w języku niemieckim? Chciałbyś rozwijać się w rekrutacji?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, nie czekaj - aplikuj!

oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy oraz możliwość rozwoju w branży HR
  • pełne wdrożenie niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • codzienne wsparcie zespołu
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • pracę w firmie o jasno sprecyzowanej misji, wizji i wartościach

zadania

  • wyszukiwanie kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisku Opiekuna osób starszych, Opiekuna medycznego
  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacyjnego, w tym redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • weryfikacja kompetencji i umiejętności, opracowanie profilu kandydata -
  • organizacja wyjazdu kandydatów
  • monitorowanie lokalnego rynku rekrutacyjnego, tworzenie kampanii rekrutacyjnych, współpraca z urzędami pracy, uczelniami, biurami karier
  • prowadzenie bieżącej administracji bazy aplikacji oraz dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w zakresie realizowanych zadań

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • doświadczenie zawodowego w branży HR, obsłudze klienta bądź administracji
  • samodzielności w działaniu i proaktywnej postawy
  • dobre umiejętności obsługi MS Office
  • otwartości i komunikatywności
  • pozytywnego nastawienia
  • umiejętności interpersonalnych i analitycznych