specjalista ds. rekrutacji z niemieckim, zielona góra

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/123/10/2019/AK - 61101

opis stanowiska

Masz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji? Komunikujesz się w języku niemieckim? Zostań wewnętrznym rekruterem w firmie z tradycją na rynku polskim i niemieckim!

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • możliwość pracy w dużej mierze zdalnie
  • niezbędna narzędzia do pracy (laptop, telefon, dostęp do portali ogłoszeniowych)

zadania

  • wyszukiwanie kandydatów do pracy na stanowiska z obszaru produkcji w Niemczech przy wykorzystaniu różnych metod dotarcia do kandydatów
  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacyjnego, w tym redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, weryfikacja kompetencji i umiejętności
  • zawieranie umów o pracę
  • monitorowanie lokalnego rynku rekrutacyjnego, tworzenie kampanii rekrutacyjnych
  • prowadzenie bieżącej administracji bazy aplikacji
  • ścisła współpraca z niemieckim oddziałem firmy
  • raportowanie działań do przełożonego

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane osoby z doświadczeniem w firmach świadczących usługi z zakresu leasingu personalnego)
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • znajomości narzędzi rekrutacyjnych
  • zaangażowania, orientacji na cel