specjalista ds. rekrutacji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika staniek+48 501324941
numer referencyjny
/290/11/2018/DS - 55128

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której Twoja kreatywność oraz umiejętności zarządzania kilkoma zadaniami jednocześnie zostałyby dostatecznie docenione? Ponadto, chcesz pracować w firmie będącej numerem 1 w swojej branży? Tak się składa, że poszukujemy właśnie osoby na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji. Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę
  • profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji, administracji pracowników
  • usystematyzowany proces wdrożenia
  • jasna ścieżka kariery zawodowej
  • świadczenia pozapłacowe - kartę sportową, prywatną opiekę medyczną

zadania

  • realizowanie projektów rekrutacyjnych na pracowników tymczasowych na stanowiska niższego szczebla
  • obsługa klientów i zatrudnionych dla nich pracowników tymczasowych
  • niestandardowe sposoby pozyskiwania kandydatów
  • pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym
  • zarządzanie administracją personalną - prowadzenie akt osobowych pracowników
  • praca w systemie SAP

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego w branży HR (mile widziane w agencji pracy tymczasowej)
  • chęci rozwoju w międzynarodowej firmie z branży HR
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B