specjalista ds. rekrutacji, stryków

lokalizacja
stryków, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/115/09/2020/MA - 65408

opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, znasz komunikatywnie język angielski to ta oferta jest dla Ciebie!

Zaaplikuj i zacznij rozwijać swoją karierę u naszego klienta - firmy produkcyjnej z okolic Strykowa.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • wysokie standardy pracy
  • dobrą atmosferę pracy
  • dofinansowanie do pakietu sportowego, dostępu do prywatnych lekarzy i dodatkowego ubezpieczenia

zadania

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie ogłoszeń
  • Weryfikacja napływających aplikacji
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Współpraca z menadżerami rekrutującymi
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz z mediami zamieszczającymi ogłoszenia o pracę
  • Organizacja i udział w akcjach employer brandingowych
  • Przygotowywanie raportów okresowych
  • Wsparcie zespołu w całości prowadzonych procesów HR
  • Praca w dodatkowych projektach z obszaru HR

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem