specjalista ds. rekrutacji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

artur małkiewicz+48 501333499
numer referencyjny
/238/10/2020/AM - 66065

opis stanowiska

Human forward to dwa słowa, które mówią, w co wierzymy i co określa nasze wartości.

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji do naszego oddziału w Warszawie:

specjalista ds. rekrutacji

oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie, szkolenia doskonalące oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  • opiekę medyczną, kartę sportową, platformę benefitową
  • samodzielne stanowisko i przestrzeń do kreatywnego działania
  • możliwość udziału/inicjowania przedsięwzięć firmowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość również pracy zdalnej
  • czego nie dopowiedzieliśmy znajdziesz tutaj -> https://www.randstad.pl/kariera-w-randstad/dlaczego-my/

zadania

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska z branży produkcyjnej
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • opieka nad klientami oraz kandydatami
  • rekrutacja i selekcja pracowników
  • koordynacja projektów rekrutacyjnych
  • realizacja celów KPI w obszarze rekrutacji

oczekujemy

że tak, jak my:

  • lubisz spotykać się z ludźmi, a nawiązywanie nowych znajomości daje Ci prawdziwą satysfakcję
  • masz doświadczenie w rekrutacji
  • charakteryzuje Cię otwartość, komunikatywność i energia w działaniu
  • doskonale czujesz się w dynamicznym otoczeniu i wolisz, kiedy dużo się dzieje
  • chcesz pracować z inspirującymi ludźmi i uczyć się od najlepszych w branży HR