specjalista ds. rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych (kasjer lotniczy), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center

kontakt w randstad

patrycja barańska+48 693470346
numer referencyjny
/618/08/2018/PB - 53766

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej okolicy? Już teraz możesz się dowiedzieć, wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie do 7000 brutto
  • premie miesięczne od wypracowanego zysku
  • pozapłacowy pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • prawdziwe możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • usystematyzowany proces wdrożenia
  • ciekawą, różnorodną pracę z możliwością rozwoju

zadania

  • obsługa mailowa klientów korporacyjnych
  • obsługa procesu zamawiania podróży służbowych (loty/pociągi/hotele/transfery)
  • przyjmowanie zwrotów, wymiany biletów lotniczych

oczekujemy

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość lotniczych systemów rezerwacyjnych (Amadeus i Galileo)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office, Internet)