specjalista ds. rozliczania czasu pracy kierowców, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
5,000 - 9,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/600/03/2021/AŁ - 69062

opis stanowiska

Dla naszego klienta, rozwijającej firmy w obszarze doradztwa m.in. księgowego oraz prawa pracy, poszukujemy specjalisty / -ki ds. rozliczania czasu pracy kierowców.

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie (6000 - 9000 PLN brutto)
  • możliwość rozwoju oraz wzrostu w strukturze firmy
  • miłą, butikową atmosferę w pracy
  • wsparcie przełożonego oraz współpracowników

zadania

  • rozliczanie czasu pracy kierowców
  • rozliczanie podróży służbowych
  • przygotowywanie dokumentacji, rozliczeń i raportów
  • nadzorowanie obiegu dokumentów
  • kontakt z klientami
  • kontakt z instytucjami kontrolującymi

oczekujemy

  • rozumienia zagadnień związanych z pracą kierowców C+E w międzynarodowym transporcie drogowym
  • praktycznej znajomości prawa pracy, ustawy o czasie pracy kierowców oraz innych polskich i unijnych aktów prawnych związanych z rozliczaniem czasu pracy kierowców C+E
  • znajomości systemów i rozkładów czasu pracy, metod optymalizacji składników wynagrodzenia
  • praktycznej znajomości kwestii związanych z minimalnymi wynagrodzeniami dla pracowników delegowanych do innych krajów UE
  • biegłości w obsłudze oprogramowania dedykowanego do rozliczania czasu pracy kierowcy (Supertacho / 4Trans lub podobne)
  • znajomości zasad rozliczania zagranicznych i krajowych podróży służbowych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.