specjalista ds. rozliczeń, tomaszów mazowiecki

lokalizacja
tomaszów mazowiecki, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/639/04/2021/MA - 69841

opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną do pracy zmianowej, nie masz problemu z prostą komunikacją w języku angielskim i do tego lubisz pracę z Excelem to ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • zgrany zespół i wspierający przełożony
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • jasna ścieżka kariery zawodowej
  • pakiet benefitów
  • premie świąteczne
  • świadczenia z ZFŚS

zadania

  • ścisła współpraca z Działem Produkcji
  • przygotowywanie harmonogramów, analiz, raportów dla Działu Produkcji, głównie w excelu
  • zapewnienie prawidłowej rejestracji zużyć surowców i rozliczeń
  • opracowywanie na potrzeby kierownictwa zakładu zestawień, raportów umożliwiających skuteczne zarządzanie procesem produkcji
  • bieżąca analiza procesów produkcyjnych i efektywności wykorzystania zasobów
  • przygotowywanie raportów i zestawień umożliwiających planowanie średnio i długoterminowe

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • zdolności analitycznych (umiejętność wyciągania wniosków, wyszukiwanie powiązań i analiz przyczynowo skutkowych)
  • skrupulatności, dokładności,
  • bardzo dobrej znajomości Excela
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, praca również w weekendy
  • znajomości języka angielskiego min B1
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość aplikacji specjalistycznych np. ( SAFO, Oracle, SAP)