specjalista ds. rozwoju biznesu w branży tsl, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila cieślik+48 +48697378479
numer referencyjny
/78/07/2019/KC - 59346

opis stanowiska

Ciekawa i zróżnicowana praca w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji.

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży w branży TSL? Szukasz pracodawcy który umożliwi Ci rozwój umiejętności i stworzy dla Ciebie realne możliwości awansu? Właśnie odwiedziła Cię oferta idealna!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • wczasy pod gruszą i bonusy świąteczne
  • samochód służbowy do dyspozycji prywatnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego rodziny

zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów na wybranym obszarze
  • podtrzymywanie współpracy z obecnymi klientami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych skrojonych na potrzeby klienta
  • prowadzenie negocjacji handlowych do konkretnych ustaleń
  • rozwijanie działalności handlowej poprzez analizę rynku oraz możliwości jego rozwoju
  • sporządzanie raportu dotyczącego prowadzonych działań

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży w branży TSL (ze znajomością specyfiki transportów drobnicowych)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości technik sprzedaży
  • pozytywnego nastawienia i wytrwałości w dążeniu do celów