specjalista ds. social media i content marketing, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

poliksena koldun+48 697101679
numer referencyjny
/518/04/2021/PK - 69729

opis stanowiska

Myślisz nieszablonowo? A może po prostu wiesz, co trzeba robić, aby przyciągnąć uwagę do danego posta? Pewnie nie jest Ci też obca współpraca z twórcami internetowymi?

Jeśli wyżej wspomniane zdania odnoszą się do Ciebie i możesz je poprzeć swoim doświadczeniem - stań się częścią międzynarodowego środowiska w dynamicznie rozwijającej się firmie!

oferujemy

  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dodatkowy system premiowy
  • dofinansowanie do szkoleń
  • pracę w systemie hybrydowym
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pracę w ciekawej branży

zadania

  • budowanie i realizacja strategii Social Media i Content Marketing
  • ścisła współpraca z influencerami
  • kreowanie i optymalizacja działań w zakresie online marketingu
  • uczestniczenie w rozwoju firmy - współpraca z innymi działami
  • stała współpraca z portalami internetowymi, społecznościowymi, agencjami

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w samodzielnym budowaniu i realizacji strategii Social Media oraz Content Marketing
  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunkowe)
  • znajomości języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • wysokiej kreatywności oraz postawy proaktywnej