specjalista ds. sourcingu, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/121/01/2019/AK - 55941

opis stanowiska

Możesz pochwalić się sukcesami w pozyskiwaniu dostawców? Jesteś w stanie dostrzec możliwe pułapki w zawieranych z nimi umowach?

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w systemie I zmianowym (8-16)
  • dofinansowanie do dojazdów do Słubic
  • pracę na bardzo samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku

zadania

  • poszukiwanie nowych dostawców ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów cenowych i jakościowych materiałów, surowców i usług
  • współpraca z dostawcami, poszukiwanie nowych rozwiązań
  • kontrola wykonania Ramowych Umów z Dostawcami,
  • sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku w obszarze sourcingu w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • gotowości do zagranicznych podróży służbowych
  • znajomości zagadnień i procedur dotyczących zakupu materiałów i surowców
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej