specjalista ds. sprzedaży b2b, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/444/01/2021/NB - 68892

opis stanowiska

Szukasz nowych wyzwań w obszarze sprzedaży? Chcesz rozwijać rynek, pracując w firmie z branży budowlanej, o stabilnej sytuacji na lokalnym rynku? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

oferujemy

  • ciekawą pracę w dobrej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, laptopa, telefonu komórkowego
  • atrakcyjne warunki finansowe- wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii kwartalnej
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie (woj. lubuskie)
  • utrzymywanie relacji z klientami z branży budowlanej
  • realizacja ustalonej strategii oraz celów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • współpraca ze strukturami handlowymi w regionie
  • negocjowanie umów handlowych
  • prowadzenie podstawowych szkoleń produktowych
  • bieżące monitorowanie rynku
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • praca w oddziale w Gorzowie Wlkp. oraz wizyty u klientów

oczekujemy

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. sprzdaży, przedstawiciela handlowego w sektorze B2B
  • zdolności handlowych i negocjacyjnych
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywności
  • silnej motywacji i determinacji w dążeniu do założonego celu
  • praktycznej znajomości obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B