specjalista ds. sprzedaży b2b, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż

numer referencyjny
/257/02/2018/AR - 49791

opis stanowiska

Chcesz pracować w firmie która docenia swoich pracowników, jest rozpoznawalna na rynku i daje możliwości rozwoju?

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie specjalisty do działu handlowego.

oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

benefity pozapłacowe , m.in. kartę multisport, kartę lunchową, dofinansowanie do nauki, zniżki na bilety do kina oraz teatru

premie oraz prowizje wypłacane miesięcznie oraz kwartalnie

nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji

rozpoznawalna marka oraz produkty

zadania

aktywne działania sprzedażowe mające na celu rozwój biznesu

pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

negocjacje z klientami oraz doradztwo

kontakt telefoniczny jak i osobisty na spotkaniach biznesowych z potencjalnymi klientami

współpraca z działem utrzymania klienta

oczekujemy

doświadczenia w aktywnej sprzedaży usług lub produktów

umiejętność profesjonalnej obsługi klienta

preferowane doświadczenie w pozyskiwaniu klienta biznesowego

kompetencji sprzedażowych

umiejętności badania potrzeb oraz docierania do osób decyzyjnych

umiejętności pracy w zespole