specjalista ds. sprzedaży - branża poligraficzna, chorzów

lokalizacja
chorzów, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/148/09/2020/WW - 65440

opis stanowiska

Branża poligraficzna nie jest Ci obca? Świetnie się składa, dla naszego Klienta poszukujemy osoby, która zasili jego szeregi i wzmocni sprzedaż produktów firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły, nie czekaj i zaaplikuj.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe
  • pakiet benefitów (samochód, komputer, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
  • negocjowanie warunków współpracy
  • analiza i weryfikacja zapytań ofertowych
  • nadzór nad realizacją zamówień sprzedaży
  • realizacja wyznaczonych celów
  • monitorowanie i windykacja należności

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • znajomości rynku poligrafii - warunek konieczny
  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży B2B
  • komunikatywności oraz umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • wysokiej motywacji i zaangażowania w pracę
  • prawo jazdy kat.B