specjalista ds. sprzedaży e-commerce, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/203/04/2021/MK - 69443

opis stanowiska

Nasz klient z branży meblowej z Częstochowy poszukuje aktualnie specjalisty ds. sprzedaży e-commerce.

Jeśli chcesz tworzyć strategie, które umożliwią dokonywanie transakcji online, organizować, rozwijać i realizować sprzedaż za pośrednictwem nowej platformy e-commerce, zapewniając wzrost sprzedaży z klientami on-line i znasz j. angielski - nie zwlekaj! Zerknij na poniższy projekt i aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjna podstawa
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju

zadania

  • Tworzenie i wdrażanie strategii, które umożliwiają tranzycję online
  • Organizowanie, rozwijanie i realizowanie sprzedaży z nowej platformy e-commerce
  • Zapewnienie wzrostu sprzedaży z klientami internetowymi i wsparcie istniejących rynków detalicznych potrzebnymi danymi i treścią o produktach
  • Współpraca ze specjalistą ds. Treści marketingowych, identyfikacja najlepszych praktyk SEO dotyczących produktów i marek
  • Ustalanie standardów, systemów i najlepszych praktyk w zakresie tworzenia list nowych produktów, tworzenia treści, dystrybucji i konserwacji
  • Praca z różnymi zespołami (zarządzanie produktami, grafika, sprzedaż) w celu dostarczania aktualnych treści, które będą udostępniane na platformach e-commerce
  • Wsparcie w innych obszarach marketingu mediów, PPC, marketingu e-mailowego, SEO, badań słów kluczowych, analityki Google, UX strony internetowej i płatnych mediów społecznościowych.
  • Monitorowanie zmian w sprzedaży produktów za pomocą analityki internetowej i arkuszy kalkulacyjnych Excel w celu utrzymania porządku

oczekujemy

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w szybko rozwijającym się biznesie e-commerce
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu i utrzymywaniu witryn / portali e-Commerce
  • Znajomość przestrzeni e-Commerce, która obejmuje strategie marketingowe, rozwój produktów, strategie konkurencyjne, badania konsumenckie, trendy branżowe i najlepsze praktyki dotyczące użyteczności
  • Znajomość różnych platform i strategii sprzedaży online
  • j. angielski - minimum B2