specjalista ds. sprzedaży e-commerce, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta trzmielewska+48 697 200 688
numer referencyjny
/341/03/2020/MT - 63259

opis stanowiska

Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w sprzedaży e-commerce, szczególnie na platformie aukcyjnej Allegro, masz głowę pełną pomysłów oraz stawiasz na rozwój w sprzedaży, ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Dla naszego prężnie rozwijającego się Klienta, poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży online.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzeni bazowe z bardzo atrakcyjnym systemem premiowym
  • pracę w młodym i dynamicznym teamie
  • możliwości rozwoju i awansu
  • szkolenia sprzedażowe oraz produktowe
  • benefity pozapłacowe
  • pracę w Środzie Wielkopolskiej

zadania

  • aktywna sprzedaż urządzeń za pośrednictwem serwisów aukcyjnych
  • pozycjonowanie produktów na portalach aukcyjnych
  • wyszukiwanie i prowadzenie nowych działań marketingowych
  • zarządzanie podległą kategorią towarową
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • raportowanie wg. standardów firmy

oczekujemy

  • pierwszego doświadczenia w sprzedaży e-commerce za pośrednictwem platform Allegro, eBay, Amazon
  • znajomości podstaw technik negocjacyjnych
  • znajomości pakietu Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • otwartości, komunikatywności
  • chęci do rozwoju w sprzedaży