specjalista ds. sprzedaży i marketingu, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/337/08/2019/KL - 60139

opis stanowiska

Nie boisz się kontaktu z ludźmi? Chcesz wnieść trochę innowacji do firmy  a także zdobyć prestiż w branży środków chemicznych?

Nie czekaj, aplikuj ! Aktualnie poszukujemy specjalisty ds. marketingu i sprzedaży.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet ubezpieczeniowy
  • wewnętrzne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

zadania

  • opracowywanie i realizacja działań marketingowych
  • praca nad wdrażaniem projektów związanych ze sprzedażą
  • przygotowywanie i składanie raportów z wyników pracy
  • prowadzenie analizy rynku z punktu widzenia wykorzystania nowych możliwości rozwoju sprzedaży
  • pisemne sporządzanie raportów z wyników negocjacji oraz spotkań przeprowadzonych z przedstawicielami klientów
  • wymiana informacji pomiędzy członkami zarządu w kraju i za granicą
  • aktualizowanie bazy danych
  • realizacja miesięcznych, kwartalnych i rocznych planów sprzedaży
  • uczestnictwo w przygotowywaniu umów handlowych we współpracy z managerem sektora

oczekujemy

  • zdolności komunikacyjnych, organizacyjnych i wielozadaniowości
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację- warunek konieczny
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku zdobytego w dziale sprzedaży bądź marketingu
  • znajomości pakietu MS Office (Excel, World, Power Point)