specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - język czeski (home office), kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/197/06/2020/AJ - 64056

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w dostawie sprzętów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem czeskim. Siedziba firmy znajduje się w woj. małopolskim - nie ma konieczności pracy stacjonarnej, preferowana praca w systemie home office.

oferujemy

  • umowę o pracę,
  • rodzinną atmosferę,
  • zadaniowy styl pracy,
  • samodzielność oraz swobodę w realizacji celów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz prowizję,
  • kompleksowe wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.

zadania

  • obsługa obecnych Klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji z nimi,
  • ofertowanie oraz aktywna sprzedaż produktów z branży budowlanej,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • realizacja celów sprzedażowych.

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • samodzielności w działaniu, bardzo dobrej organizacji pracy,
  • łatwości w nawiązywaniu relacji,
  • zdolności negocjacyjnych,
  • zaangażowania.