specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta niemieckojęzycznego, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita szupryczyńska+48 603 308 207
numer referencyjny
/332/08/2020/AS - 65144

opis stanowiska

Myślałeś o pracy w której będziesz mógł używać niemieckiego? Chciałbyś pracować dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku na terenie Gorzowa Wielkopolskiego? Zainteresowany? Aplikuj!

oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

zadania

  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami firmy,
  • wykonywanie telefonów do potencjalnych klientów firmy,
  • posprzedażowa obsługa klienta,
  • sporadyczny udział w targach branżowych,
  • współpraca z pozostałymi działami.

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka niemieckiego- w mowie oraz piśmie
  • skrupulatności, dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomości pakietu MS Office