specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta, bytom

lokalizacja
bytom, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/69/10/2020/MK - 65945

opis stanowiska

Jesteś osobą komunikatywną i zorganizowaną?

Lubisz pracę z klientem i nie brakuje Ci zaangażowania?

Świetnie się składa, ponieważ dla naszego klienta z Bytomia poszukujemy aktualnie Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta.

Nie czekaj, zapoznaj się ze szczegółami i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • możliwość częściowej pracy w systemie Home Office
  • umowę o pracę
  • możliwość uzyskania premii sprzedażowej
  • laptop, telefon służbowy
  • ciekawe benefity

zadania

  • utrzymywanie i aktywne pozyskiwanie nowych relacji z klientami
  • prezentowanie oferty firmy nowym klientom
  • negocjowanie warunków dostaw w wybranych sytuacjach (ceny, terminy, płatności i inne)
  • monitorowanie stanu należności w ramach ustalonych limitów kredytowych
  • składanie zamówień zakupu według zapotrzebowania klientów, analiza zapotrzebowania
  • prace biurowe

oczekujemy

  • wykształcenie - min. średnie
  • doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży - mile widziane
  • komunikatywność, otwartość, dobra organizacja czasu pracy