specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/659/03/2021/MK - 69117

opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją oraz remontami narzędzi dla przemysłu poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta i sprzedaży.

Jeśli więc posiadasz doświadczenie techniczne lub sprzedażowe w branży górniczej, technicznej, przemysłowej nie zwlekaj - aplikuj ogłoszenie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii
  • narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód
  • szkolenia wdrożeniowe

zadania

  • obsługa klientów obecnych
  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie obróbki skrawaniem
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • promowanie wyrobów i usług firmy
  • przygotowywanie ofert sprzedaży
  • obsługa zamówień
  • odbieranie urządzeń od klientów do remontu oraz ich dostarczanie

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana osoba z doświadczeniem w górnictwie - emeryt górniczy, osoba dozoru średniego
  • mile widziane doświadczenie w marketingu
  • znajomości MS Office
  • samodzielności w działaniu oraz inicjatywy w pracy