specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta frej+48 603302407
numer referencyjny
/39/01/2019/MF - 55864
klient
Randstad Polska Sp. z o.o. [Poznań]

opis stanowiska

Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu, ale jednocześnie szukasz przestrzeni do samodzielnej pracy, pełnej wyzwań?

Jeśli interesuje Cię praca w obszarze sprzedaży usług, budowania relacji z klientami oraz branża HR - to stanowisko jest idealne dla Ciebie.

Dołącz do oddziału Randstad w Poznaniu i rozwijaj się jako specjalista ds. sprzedaży usługi pracy tymczasowej i rekrutacji pracowników.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • szkolenia z zakresu sprzedaży, rekrutacji oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  • opiekę medyczną, kartę sportową, platformę benefitową
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość udziału/inicjowania przedsięwzięć firmowych

zadania

  • aktywne działania sprzedażowe w celu pozyskiwania nowych klientów oraz nowych zleceń - sprzedaż usługi pracy tymczasowej
  • budowanie i rozwijanie relacji z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
  • kontakty telefoniczne jak i spotkania biznesowe na terenie województwa
  • współpraca z zespołem w obszarze realizacji usług
  • rekrutacja pracowników
  • administracja personalna

oczekujemy

  • silnej motywacji do rozwoju na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą
  • zainteresowania branżą HR
  • samodzielności w działaniu
  • czynnego prawa jazdy kat.B
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obszarze profesjonalnej obsługi klienta - preferowane B2B