specjalista ds. sprzedaży motocykli, podkowa leśna

lokalizacja
podkowa leśna, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607970088
numer referencyjny
/321/06/2019/PZ - 59058

opis stanowiska

Połącz pracę z pasją i dołącz do naszego zespołu.

Jeżeli cechuje Cię wyjątkowa troska o klienta oraz pasjonujesz się branżą motocyklową

mamy dla Ciebie idealną pracę.

oferujemy

  • pracę w salonie renomowanych marek motocyklowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia)
  • świetną atmosferę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realizacji własnych pasji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę

zadania

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży motocykli oraz akcesoriów
  • przygotowanie i prezentacje ofert handlowych
  • dbanie o ekspozycję motocykli w salonie
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami salonu

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęci do nauki
  • znajomość branży motocyklowej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kategorii A
  • zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy
  • mile widziana znajomość j. angielskiego