specjalista ds. sprzedaży nowych urządzeń dźwigowych, rzeszów

lokalizacja
rzeszów, podkarpackie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna popiołek+48 667410083
numer referencyjny
/292/04/2021/AP - 69508

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją, instalacją i serwisowaniem wind oraz schodów ruchomych, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. handlu. Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie doradztwa oraz handlu urządzeniami dźwigowymi oraz potrafisz czytać rysunki techniczne, nie czekaj i aplikuj na naszą ofertę pracy!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kwartalną prowizję od sprzedaży
  • wdrożenia wewnętrzne
  • dofinansowanie studiów
  • bezpłatny angielski

zadania

  • opracowywanie i przygotowywanie ofert dla klientów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • koordynacja i uzgodnienia techniczne w zakresie prowadzonych projektów
  • udział w analizie wyników bieżących sprzedaży nowych urządzeń oraz w tworzeniu mechanizmów doskonalących prognozowanie w oparciu o dane z rynku
  • monitorowanie sytuacji na rynku w podległym regionie
  • budowanie długofalowych relacji z klientami firmy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • doświadczenia na stanowisku handlowym/doradcy - w terenie min. 2 lata
  • umiejętności czytania rysunków technicznych (zrzuty urządzeń) będzie dodatkowym atutem
  • zdolności do budowania długotrwałych relacji z klientami
  • wysokorozwiniętych umiejętności negocjacyjnych popartych sukcesami
  • doskonałej organizacji pracy pod presją czasu
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • języka angielskiego na poziomie B1/B2 - materiały szkoleniowe są w języku angielskim
  • znajomości CRM oraz Excel na średnio-zaawansowanym poziomie
  • znajomość AutoCad będzie dodatkowym atutem