specjalista ds. sprzedaży podróży, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż

kontakt w randstad

agnieszka zadrożniak+48 605502806
numer referencyjny
/402/08/2018/AZ - 53435

opis stanowiska

Jesteś zapalonym podróżnikiem? Masz na swojej podróżniczej mapie zaznaczone wizyty w dalekich stronach świata?

Takich osób poszukujemy, dlatego...nie czekaj i wyślij do nas swoje CV. Rozpocznij przygodę zawodową w firmie, gdzie połączysz swoje pasje z pracą.

oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku, w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwość egzotycznych wyjazdów zagranicznych
  • Pracę w zagranym, młodym i energicznym Zespole w samym centrum Krakowa

zadania

  • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami grupowymi.
  • analiza potrzeb oraz przygotowanie oferty produktowej dla Klientów (zbadanie potrzeb, ułożenie planu wyprawy, sprzedaż egzotycznych wakacji)
  • kontakt z kontrahentami z całego świata
  • tworzenie egzotycznych wakacji szytych na miarę

oczekujemy

  • Pasji do podróży
  • Dynamicznej i energicznej osoby
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie min C1
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Doświadczenie w incentive travel - mile widziane