specjalista ds. sprzedaży projektów b2b, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi konsultingowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna binda+48 605 301 404
numer referencyjny
/337/10/2018/AB - 54512
klient
TQMsoft Sp. z o.o. Sp. k.

opis stanowiska

Kontakt z Klientem i sprzedaż, to Twój żywioł? Masz doświadczenie w sprzedaży B2B? Oczekujesz aktywnej, pełnej wyzwań pracy z ludźmi? Poszukujesz stałego, stabilnego zatrudnienia?

Dla naszego Klienta firmy będącej liderem na rynku usług szkoleniowo – wdrożeniowych poszukujemy Kandydata do pracy w dziale sprzedaży.

Nie czekaj! Wyślij swoje CV, chętnie przedstawimy szczegóły oferty.

oferujemy

  • wynagrodzenie 2 składnikowe: podstawa oraz prowizja uzależniona od wyników
  • program wdrożenia do pracy, szkolenia
  • wsparcie przełożonych, wiedzę i pomoc specjalistów

zadania

  • rozpoznawanie i realizowanie potrzeb biznesowych Klientów
  • kreowanie wizji zaspokojenia potrzeby / rozwiązania problemu
  • fachowe doradztwo mające na celu sprzedaż projektów dla dużych i średnich firm, na przypisanym rynku docelowym
  • uświadomienie pilności zakupu i domykanie sprzedaży
  • aktywne działanie na rzecz wzrostu bazy aktywnych klientów
  • budowanie nowych i rozwijanie istniejących rynków
  • efektywną współpracę ze wszystkimi działami w firmie

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży B2B i obsłudze Klienta na poziomie C-level – preferowane branże: produkcja, usługi, IT
  • znajomości zagadnień związanych z biznesem i funkcjonowaniem firm
  • nastawienia na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych
  • umiejętności nawiązywania i budowania trwałych relacji z Klientami
  • dynamizmu i skuteczności w działaniu
  • samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy
  • inicjatywy i elastyczności
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office