specjalista ds. sprzedaży usług b2b, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/67/01/2019/KL - 55883

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze do 5000 zł brutto/ msc.
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny oraz premiowy
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy
  • niezależność i swobodę w działaniu
  • bogaty pakiet korzyści pozapłacowych
  • liczne szkolenia

zadania

  • prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych, mających na celu rozwój biznesu
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • prowadzenie negocjacje z klientami
  • odpowiedzialność za prowadzenie całego procesu sprzedażowego poprzez kontakt telefoniczny jak i osobisty
  • współpraca z działem utrzymania klienta

oczekujemy

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży usług dla klienta biznesowego
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług do działów HR
  • profesjonalizmu w wykonywaniu powierzonych zadań
  • kompetencji sprzedażowych
  • umiejętności badania potrzeb oraz docierania do osób decyzyjnych
  • umiejętności pracy w zespole