specjalista ds. sprzedaży usług hr, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata baranowska+48 607704801
numer referencyjny
/167/01/2021/MB - 67486

opis stanowiska

Masz doświadczenie w sprzedaży i dobrze się w tym czujesz? Szukasz pracy, która da Ci zatrudnienie w dłuższej perspektywie? Idealnie trafiłeś/aś!

Nasz zespół w Łodzi poszukuje Specjalisty/ki ds. sprzedaży. Jeśli nie boisz się sprzedaży i chcesz rozwijać się w tym zakresie to oferta dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu!

oferujemy

  • pracę u lidera w branży HR
  • przyjazną atmosferę w pięcioosobowym zespole
  • pracę w godzinach 9-17
  • telefon, laptop, samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • premię uzależnioną od wyników sprzedażowych
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • udział w licznych szkoleniach podnoszące kompetencje

zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjowanie i podpisywanie umów z klientami
  • stałe monitorowanie rynku rekrutacji
  • osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientami

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie usług z branży HR
  • nastawienia skupionego na realizacji założonych celów
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym