specjalista ds. sprzedaży w branży hr, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna kudelska+48 697505825
numer referencyjny
/440/08/2020/JK - 65240

opis stanowiska

Dołącz do nas, a nic już nie będzie takie samo.

oferujemy

  • dawkę dobrego humoru - wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  • zdrowie na wysokim poziomie - opieka medyczna
  • wybitną formę fizyczną - karta sportowa
  • trochę samotności - praca zdalna raz w tygodniu
  • spokój i bezpieczeństwo- umowa o pracę
  • dodatkowe zakupy - atrakcyjny system premiowy
  • czego nie dopowiedzieliśmy znajdziesz tutaj -> https://www.randstad.pl/kariera-w-randstad/dlaczego-my/

zadania

  • analiza i monitorowanie rynku pod kątem potencjalnych klientów
  • ofertowanie i negocjowanie warunków umów
  • walidacja i budowanie bazy klientów
  • aktywna sprzedaż usług rekrutacji tymczasowych i stałych
  • inicjowanie spotkań handlowych, stały kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
  • realizacja celów KPI w obszarze sprzedaży i rekrutacji

oczekujemy

że tak, jak my:

  • lubisz spotykać się z ludźmi, a nawiązywanie nowych znajomości daje Ci prawdziwą satysfakcję
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i nawiązywaniu kontaktów biznesowych z klientami (B2B)
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w rekrutacji
  • charakteryzuje Cię otwartość, komunikatywność i energia w działaniu
  • doskonale czujesz się w dynamicznym otoczeniu i wolisz, kiedy dużo się dzieje
  • posiadasz prawo jazdy
  • posługujesz się językiem angielskim
  • chcesz pracować z inspirującymi ludźmi i uczyć się od najlepszych w branży HR